fbpx

22 כלי יצירת תמונות בינה מלאכותית (AI)

כלי יצירת תמונות בינה מלאכותית הם כלים מתקדמים המשתמשים בטכנולוגיות של בינה מלאכותית ליצירת תמונות ואמצעים ויזואליים באופן ייחודי ויצירתי. היום תכירו 21 כלים מובילים בתחום, המציעים אפשרויות רחבות ליצירת תמונות ויצירות אמנות המבוססת על אלגוריתמים מתקדמים ליצירת תמונות מרהיבות ומרשימות.

21 כלי יצירת תמונות בינה מלאכותית

באמצעות כלים המשתמשים בבינה מלאכותית, תוכלו ליצור תמונות פנים אנושיות, נופים טבעיים, ועוד. בנוסף, תכירו את האפשרויות הייחודיות של כל כלי, כולל אפשרויות להתאמה אישית, עריכה ידנית ושילוב של יכולות הבינה המלאכותית עם היכולות היצירתיות של המשתמש.

לומדים אונליין: יצירת תמונות עם כלי AI

MIDJOURNEY

Midjourney הוא כלי AI חדשני המאפשר יצירת תמונות מרהיבות תוך שימוש בטקסט פשוט. קל לשימוש, תוצאותיו מדהימות, והוא גמיש לשימושים רבים. ניתן ליצור איתו נופים ריאליסטיים, דמויות דמיוניות, עיצובים גרפיים ועוד.

midjourney כלי AI ליצירת תמונות

IMAGINE AI

Imagine הוא כלי יצירת תמונות בינה מלאכותית שמשתמש בטכנולוגיה כדי ליצור יצירות אמנות מדהימות וייחודיות מתיאורי טקסט. הכלי מאפשר לך ליצור תמונות בחינם באמצעות סגנונות שונים כגון סוריאליזם, אנימה, גרפיטי, מופשט ועוד.

imagine ai

Artchan

Artchan הוא מחולל תמונות חדש המופעל על ידי AI שהופך את יצירת האמנות לפשוטה ונגישה לכולם. Artchan מתמחה ביצירת יצירות אמנות של אנימה ופנטזיה עם הנחיות פשוטות ותוצאות באיכות גבוהה. לארטצ'אן יש גם קהילה צומחת במהירות של אמנים שחולקים את עבודתם. אתה יכול להשתמש בעבודות שלהם כהשראה ולשכפל את ההנחיה שלהם כדי ליצור אמנות דומה. אתה יכול גם לערוך את האמנות והתצלומים שלך על ידי בחירת אדם, אובייקט או רקע ושינוים באמצעות הנחיה.

artchan

Dream

Dream הוא מחולל אמנות AI בחינם עם ממשק אינטרנט מקוון ואפליקציית אנדרואיד ו-iOS. ישנם מספר סגנונות לבחירה בעת יצירת האמנות שלך כגון Splatter, Diorama, Cartoon ועוד. אפליקציית Dream חינמית לחלוטין לשימוש ללא הגבלות ואין פרסומות. עבור מחולל תמונות AI נייד התוצאות לא רעות בכלל וממשק האינטרנט קל לשימוש, אפילו למתחילים!

dream ai

Leonardo

Leonardo.ai הוא מחולל תמונות AI יצירתי עם התמקדות ביצירת נכסי משחק כגון טקסטורות, אובייקטים ואמנות קונספט. אל מחולל התמונות ניתן לגשת דרך לוח המחוונים של לאונרדו באתר הראשי שלהם והוא חופשי לחלוטין לשימוש, למרות שהם מקבלים כרגע הרשמות במערכת מבוססת תור. Leonardo.ai הוא מחולל תמונות AI נהדר עבור אמנים, מעצבים, מפתחים ועוד. יש לו גם כמה תכונות מתקדמות בלוח המחוונים שיאפשרו לך לעשות דברים כמו העלאת קנה מידה, וריאציות, img2img וכו'. אתה יכול להשתמש בפיד הקהילתי כדי לראות יצירות אחרונות ומגמות להשראה, ואפילו לראות באיזו הנחיה נעשה שימוש כדי ליצור אותו.

leonardo ai

Veed

Generator Image AI של VEED.IO הוא כלי מקוון חינמי המאפשר לך ליצור בקלות תמונות שנוצרו בינה מלאכותית מטקסט ישירות בדפדפן שלך. כל שעליך לעשות הוא להקליד מילה או קבוצה של מילים כהנחיה, לחץ על 'צור תמונה' וראה כיצד ה-AI מייצר תמונות ייחודיות המבוססות על הטקסט שלך. אתה יכול לחדד את ההנחיות שלך עד שתשיג את סגנון האמנות הרצוי, ותוכל לבחור מתוך 3 גדלי רזולוציה שונים. VEED מציעה גם כמה כלי AI אחרים כמו עורך הווידאו AI שלהם, המאפשר לך ליצור סרטונים מהתמונות שאתה מייצר ללא צורך באפליקציות של צד שלישי.

veed

Frosting AI

Frosting AI הוא מחולל תמונות אינטרנט בחינם שנראה כי הוא משתמש ב-Stable Diffusion. הממשק חלקלק ופשוט לשימוש, עם מקום להזנת הנחיות חיוביות ושליליות כאחד. זה גם מאפשר לך לשנות את יחס הגובה-רוחב של התמונה שלך בין דיוקן, ריבוע ונוף. שים לב ש- Frosting AI יכול ליצור תמונות לא מצונזרות, אז אולי תרצה להיות זהיר עם ההנחיות שלך!

frosting ai

Lexica AI

Lexica הוא מנוע חיפוש דיפוזיה יציב לתמונות שנוצרו בינה מלאכותית. אם לא בא לך ליצור משלך זו יכולה להיות דרך מסודרת להשיג במהירות כמה תמונות ללא זכויות יוצרים! הממשק של האתר נחמד וקל לשימוש, הוא כולל גם מחולל תמונות משלו שאליו ניתן לנווט באמצעות התפריט העליון. כל התמונות ניתנות להורדה חופשית ולקסיקה כוללת גם את ההנחיות ופרטי המקור שאיתם נוצרה כל תמונה.

lexica

Instant Art

InstantArt מאפשר לך ליצור תמונות בחינם עם דגמי דיפוזיה יציבה שונים. ישנם שני מצבים בממשק, Art ו-Stock, המאפשרים לך ליצור תמונות אמנותיות וריאליסטיות כאחד. יש גם גלריה חיה שבה אתה יכול לצפות באמנות אחרת שנוצרת בינה מלאכותית וגם לחפש לפי הנחיה.

instantart

Diffusion Art

Diffusion Art הוא מחולל אמנות מבוסס אינטרנט בחינם. שלא כמו MidJourney, אין צורך בדיסקורד ואין צורך בכניסה. זה גם אנונימי לחלוטין, שומר על האמנות שנוצרת שלך פרטית ולא משותף עם שרת Discord! מחולל אמנות בינה מלאכותית זה כולל גם מחולל הנחיות מתקדם וטיונר מובנה. Diffusion Art מגיע גם עם מגוון של כלים אחרים, כולל יוקרה, מחולל וריאציות תמונה, מחולל תמונה לטקסט ועוד.

diffusion art

Jasper Art

Jasper Art הוא כלי מחולל תמונות בינה מלאכותית אשר לוקח כיוון חדש מכלי יצירת הטקסט של ג'ספר. ג'ספר ארט משתמש כעת בדגם DALL-E 2, ועם ההנחיות הנכונות אתה יכול להפיק כמה תמונות נהדרות. ישנן 19 אפשרויות מצב רוח המאפשרות לך להגדיר את הנושא הכללי של התמונה שנוצרה, הגדרות אלה יכולות לשנות תמונה בצורה קיצונית למדי! כלי ה-AI של ג'ספר פשוטים לשימוש ומחולל התמונות שלהם מייצר תמונות סופר מהיר בהשוואה לחלופות אחרות. יש לך גם את היכולת לאהוב ולא לאהוב את התמונות שנוצרו, מה שמאפשר ל-AI ללמוד את הסגנונות המועדפים עליך.

jasper art

Playground

Playground הוא מחולל תמונות בינה מלאכותית מקוונת בחינם המאפשר לך ליצור תמונות עם מספר הגדרות שונות. אתה יכול להשתמש בדגמי Stable Diffusion v1.5 ו-v2.1 בחינם, אולם DALL-2 למרבה הצער נעול מאחורי חומת תשלום. הכלי כולל img2img והרבה הגדרות הנחיה, בחירת סגנון תוסיף המון מילים מעניינות וייחודיות להנחיה שלך מה שמשנה לחלוטין את התמונה שנוצרת. ל-Playground יש גם גלריה שבה אתה יכול לשתף את יצירות האמנות שלך בינה מלאכותית ולעיין באחרות!

playground ai

Freepik

כלי מחולל תמונות AI של Freepik מאפשר לך ליצור 3 תמונות בחינם בכל יום. פשוט הקלד את בקשת התמונה שלך ולחץ על "צור" כדי לקבל 4 תמונות AI ייחודיות! אתה יכול גם לבחור בין סגנונות שונים לתמונות שלך, נכון לעכשיו ישנם ארבעה סגנונות: צילום, אמנות דיגיטלית, ציור ותלת מימד. לאחר שנגמרו לך דורות התמונות החינמיים, אתה חופשי להמשיך לגלוש ולהוריד תמונות אחרות שנוצרו בינה מלאכותית מגלריית Freepik הציבורית. אתה יכול גם לערוך את התמונות שלך עם עורך התמונות המובנה של Freepik.

freepik

Deepfiction

DeepFiction הוא השער שלך לעולם של סיפור מותאם אישית. עם טכנולוגיית AI מתקדמת, כלי זה יוצר נרטיבים סוחפים המותאמים להעדפות ולתחומי העניין הייחודיים שלך. מהרפתקאות קורעות לב ועד תעלומות מעוררות מחשבה, DeepFiction מספקת סיפורים שובי לב שישאירו אותך מכור.

deepfiction

Stable Doodle

Stable Doodle הוא כלי מהנה לתמונות AI בחינם של ClipDrop המאפשר לך להפוך את הסקיצות שלך לאמנות או תמונות מדהימות. הכלי כולל בד ציור פשוט, עם לחצני ביטול וביצוע מחדש ואפשרות מחק. לאחר שציירת את הסקיצה שלך, הקלד הנחיה פשוטה התואמת את התמונה שאתה מנסה ליצור. יש גם אפשרות לבחור סגנון לתמונה שלך, כמו צילום, אמנות דיגיטלית, קומיקס ועוד (בחירת סגנון היא אופציונלית). Stable Doodle נותן לך 4 וריאציות תמונה עבור כל סקיצה.

stable doodle

Skybox AI

Skybox Ai הוא כלי AI אינטואיטיבי שפותח על ידי Blockade Labs המאפשר לך ליצור עולמות תלת מימד מדהימים בחינם מהודעות טקסט. כל שעליך לעשות הוא לתאר את הסצנה או העולם האידיאליים שלך וה-AI יפיק סביבת skybox יפהפייה, סוחפת לחלוטין של 360 מעלות. כשאתה מתאר את עולם התלת-ממד שלך, אתה יכול להשתמש בסרגל הכלים כדי להחליף ולשנות אפשרויות אחרות, כגון עומק והנחיות שליליות. אתה יכול גם להשתמש בתכונות "Remix This" ו-"Add to This" כדי לשנות את הסצנה הפנורמית שכבר יצרת.

skybox ai

DALL-E 2

DALL-E 2 הוא היורש של DALL-E (לשעבר DALL-E Mini) ומביא איתו שיפור גדול באיכות התמונה שנוצרה. אולי עדיין לא עומדים באיכות של Stable Diffusion ו-Midjourney, אבל בהתאם להנחיות שלך אתה יכול לקבל כמה תמונות פנטסטיות.

DALL-E 2

Pollinations

Pollinations.ai הוא מחולל תמונות בינה מלאכותית קלה לשימוש הפועל על דיפוזיה יציבה. האתר כולל ממשק משתמש פשוט להזנת ההנחיות שלך ויצירת תמונות בחינם. זה גם מציע מספר אפשרויות למשתמשים המעוניינים לשלב יצירת תמונות בפרויקטים שלהם. ייתכן שתצטרך לגלול מעט למטה בדף שלהם כדי למצוא את תיבת הקלט המבקשת!

pollinations

Think Diffusion

ThinkDiffusion זה כמו שיש לך מעבדה אישית משלך לאמנות בינה מלאכותית. זה מביא לכל אחד כלי אמנות בינה מלאכותית ברמה מקצועית על ידי אספקת ממשק המשתמש העדכני ביותר של דיפוזיה יציבה לכל מכשיר עם דפדפן בכמה קליקים (או הקשות). כלי אמנות בינה מלאכותית בקוד פתוח מתקדמים הם הרבה יותר חזקים ממוצרי שוק כלליים כמו Midjourney ו-Dall-E. אבל כלים ברמה מקצועית זקוקים לכישורים טכניים כדי להתקין רכיבים כמו Python, מנהלי התקנים של CUDA ו-xFormers, שלא לדבר על חומרת מחשב יקרה לרוץ עליה היטב. עם ThinkDiffusion, קביעת תצורת מחשב העל האישי שלך ומוכנה לפעולה היא פשוטה כמו לחיצה על השקה, עם דגמים מהשורה הראשונה, ControlNet וההרחבות הפופולריות ביותר שכבר נטענו מראש.

thinkdiffusion

NightCafe

NightCafe הוא מחולל אמנות מקוון שמשתמש בבינה מלאכותית כדי ליצור יצירות אמנות מדהימות מכל הנחיה. האתר מאוד ידידותי למשתמש וכולל מגוון רחב של אפשרויות ותכונות ליצירת אמנות בסגנון שונה. NightCafe כולל גם פלטפורמת שיתוף המאפשרת למשתמשים להעלות ולשתף את היצירות שלהם.

nightcafe

Invoke AI

Invoke AI הוא ממשק רב עוצמה עבור Stable Diffusion המאפשר ליצור תמונות באמצעות טונות של דגמי SD שונים. אחד הדברים הטובים ביותר ב-Invoke AI הוא התכונה "Unified Canvas" – המאפשרת לך לערוך בתוך ומסביב תמונה באמצעות הנחיות טקסט. באמצעות הקנבס המאוחד, אתה יכול לצבוע את התמונה שלך כדי להפוך את הרזולוציה להרבה, הרבה יותר גדולה, וניתן להשתמש בה אפילו כדי להוסיף פרטים מכוונים לאלמנטים ספציפיים של התמונה שלך. Invoke AI פרסמה מדריך תיעוד שימושי עבור הכלי שלהם שמגיע עם כל הידע שאתה צריך כדי להגדיר אותו ולהתחיל. ניתן להתקין אותו הרבה יותר קל מרוב ממשקי ה-Stable Diffusion האחרים הודות להגדרה בלחיצה אחת.

invoke ai

Blue Willow

BlueWillow הוא מחולל תמונות שניתן לגשת אליו דרך שרת הדיסקורד שלהם, בדומה ל-Midjourney. זה יכול לשמש ליצירת כל מיני תמונות כולל לוגואים, גרפיקה וסצנות פוטו-ריאליסטיות. אתה יכול להצטרף לקהילת Discord שלהם כדי לבדוק הנחיות, ליצור תמונות, לפגוש אחרים ולקבל תמיכה. לאחר שהצטרפת לדיסקורד, פנה לאחד מערוצי #newbies ותוכל להשתמש בפקודה /imagine. BlueWillow תיצור 4 תמונות עבור כל הנחיה, היא כרגע בגרסת בטא כך שסביר להניח שעוד תכונות ושיפורים יתווספו בעתיד. זה נראה כמו אלטרנטיבה מצוינת ל-Midjourney וזה בחינם!

blue willow
רוצים ללמוד עוד על כלי AI חדשים? קורס AI למתחילים אונליין יחשוף בפניכם את כל הסודות ליצירת תמונות כמו המקצוענים, יעזור לכם לעצב ולמתג את עצמכם בתחום כיוצרי תוכן ומובילי דעה שיותר ויותר אנשים ישמחו לצרוך מכם את התוכן, המוצרים והשירותים שיש לכם להציע עבורם.
הדרכה מתוך קורס AI / קורס בינה מלאכותית עם המרצה אופק הירשוביץ
כלי נגישות